Vyrobené v Nemecku

Kvalitné prísady

Super prémiové krmivo pre domáce zvieratá

Záruka kvality JOSERA

So spoločnosťou JOSERA petfood môžete mať istotu: Ako špecialista na prvotriedne krmivo pre domáce zvieratá máme viac ako 75 rokov skúseností a znalostí. Ten, kto sa rozhodne pre značku JOSERA petfood, získava „Petfood with passion“. Za týmito slovami sa skrýva priznanie a prísľub super prémiových receptúr, z ktorých vyrábame vysokokvalitné krmivo pre vaše psy, mačky a kone. Náš široký sortiment zásobuje vašich štvornohých miláčikov vo všetkých fázach života na najvyššej úrovni. Presvedčte sa sami.

Vývoj výrobku – len to najlepšie pre vášho miláčika

Vysokokvalitné krmivo pre domáce zvieratá musí vášmu štvornohému miláčikovi nielen chutiť, ale musí byť aj obzvlášť stráviteľné a prispôsobené jeho individuálnym požiadavkám. Vysokokvalitné receptúry našich výrobkov preto spoločne vyvíja tím odborníkov na výživu, ako aj odborníkov z vedy a praxe, a to podľa najnovších poznatkov. Naši experti sú pri vývoji našich receptúr vždy aktuálni a využívajú najnovšie vedecké poznatky uznávaných odborníkov na výživu zvierat.

Schieblehre_555x555px

Najvyššia kvalita u nás začína starostlivým výberom prísad. V našom prémiovom krmive pre psov, mačky a kone preto používame výlučne vysokokvalitné, prírodné a zdravé ingrediencie. Nepoužívame geneticky modifikované suroviny, rovnako nepridávame pšenicu ani sóju a nepoužívame umelé farbivá, arómy ani konzervačné látky. Toto máme zmluvne zaručené od našich dodávateľov a kvalitu pravidelne kontrolujeme v našom firemnom akreditovanom laboratóriu. Aby sme mohli vždy zabezpečiť najvyššie štandardy, kladieme najvyššiu hodnotu na dlhodobú a spoľahlivú spoluprácu s našimi obchodnými partnermi.

Mäsové zložky, ktoré používame, pochádzajú samozrejme výlučne zo zvierat, ktoré sú vhodné aj pre ľudí. Na ochranu existencie voľne žijúcich rýb používame v našich výrobkoch lososa z európskych akvakultúr šetriacich vodstvo. Okrem toho na výrobu krmiva JOSERA Premium uprednostňujeme regionálne suroviny.

Labor_555x555px

Spoločnosť JOSERA garantuje bezchybnú a prvotriednu kvalitu výrobku. Z tohto dôvodu sa všetky prichádzajúce suroviny pred ich spracovaním v našom firemnom akreditovanom laboratóriu kontrolujú podľa najprísnejších kritérií a najvyšších štandardov kvality. Dodatočne sa všetky odchádzajúce hotové tovary pred opustením závodu kontrolujú ešte raz. Od založenia našej spoločnosti nevykonávame žiadne pokusy na zvieratách s cieľom vývoja nášho krmiva pre domáce zvieratá.

Potravinoví chemici, biológovia a laboranti tu pracujú ruka v ruke, aby zabezpečili vášmu zvieraťu vždy najlepšiu kvalitu. S najlepším prijatím, najvyššou stráviteľnosťou a znášanlivosťou a s mnoho dobrým pre pokožku a srsť ponúkajú výrobky JOSERA vášmu štvornohému miláčikovi vždy poctivý osoh. Aby sme vždy dodržali naše nároky na kvalitu, nechávame sa okrem štátnych kontrol pravidelne podrobovať dobrovoľným nezávislím kontrolám. Nezávislí štátom poverení kontrolóri potvrdzujú, že servisné laboratórium Josera Erbacher s laboratórnou akreditáciou podľa normy ISO/IEC 17025 dosahuje najvyšší možný medzinárodný štandard kvality pre kontrolné laboratóriá.

Ntakata-Mountains_555x555px

Pri našom dennom konaní je vždy v popredí zodpovednosť voči našim spoluobčanom, zvieratám, životnému prostrediu a budúcim generáciám. Preto sme zhrnuli všetky perspektívy udržateľnosti – ekonómiu, ekológiu a človeka – do jedného konkrétneho cieľa: do roku 2020 hospodáriť úplne klimaticky neutrálne. Aby sme dosiahli tento cieľ, zakotvili sme v našej stratégii udržateľnosti, že emisie CO2 spôsobené našimi výrobkami budeme kompenzovať. V spolupráci so spoločnosťami Carbon Tanzania a myclimate preto ako aktívny partner podporujeme projekt udržateľnosti lesov Ntakata Mountains.

Aby sme našu environmentálnu činnosť aj naďalej trvalo optimalizovali, v rámci nášho systému environmentálneho a energetického manažmentu neustále kontrolujeme všetky procesy a výrobky. Tak napríklad trvalo znižujeme zaťaženie životného prostredia v dôsledku nášho podnikateľského konania na základe výrobných metód, ktoré efektívne využívajú zdroje, a prepravných procesov šetrných k životnému prostrediu. Za náš záväzok šetriť energiu a CO2 sme už boli niekoľkokrát ocenení.

Spoločnosť JOSERA ako prvý výrobca krmív pre zvieratá zverejnila v roku 2018 správu o udržateľnosti. Táto správa zodpovedá smerniciam iniciatívy Global Reporting Initiative (GRI).

Rodinná spoločnosť JOSERA je vo vašom záujme zdravého stravovania, udržateľného a nákladovo uvedomelého konania, ako aj praktického riadenia kvality: Na to sa môžete spoľahnúť!